Липнева мандрівка до Тезе у Франції

Львів-Нюрнберг-Тезе (7 днів)-Ла Салетт Фаллаво-Канни-Ніцца-Монако-Венеція-Львів

235 євро і 200 грн

День 1

Збір групи у Львові о 12 дня. Молитва за щасливу дорогу в каплиці Українського Католицького Університету, виїзд о 14:00.

День 2

Ми потрапляємо у середньовічну Німеччину, а саме у чарівний Нюрнберг.  Тут можна годинами гуляти, є на що подивитись і чим помилуватись (фортеця, фахверкові будиночки, фонтани і мости). Будучи у Нюрнбергу обов’язково слід покуштувати знамениті медові пряники та ковбаски.

Увечері збір групи та нічний переїзд до Франції

День 3-9

Зранку прибуття до Тезе, екуменічної міжконфесійної християнської спільноти, яка щотижня приймає у себе тисячі молодих паломників з усього світу. Водночас в таборі перебуває близько 3000 молодих християн.

Із детальною програмою перебування в Тезе можна ознайомитись на http://www.taize.fr/uk_article15095.html

В Тезе ми перебуваємо від неділі до неділі

День 10

Зранку після літургії маємо кількагодинний переїзд у Ла Салетт Фаллаво. Саме тут духовне життя легко поєднується із прекрасною, гірською природою Південних Альп. Тут у 1846 році, біля гори Гаргас, двом пастушкам із с. Кор, яке розташоване у підніжжі гір, з’явилася Діва Марія. На місці об’явлення побудована Базиліка, поруч б’є джерело. Маємо декілька годин на те, щоб відчути красу та велич цього місця, піcля чого вирушаємо знову у дорогу, на нас чекає Французька Рів’єра.  Нічний переїзд.

День 11

Канни. Море, золоті пляжі, червона доріжка, алея зірок. Що кому до душі. Після обіду переїзд до Ніцци і поселення в готелі. Прогулянка по місті і відпочинок на морі.

День 12

Сніданок в готелі у Ніцці, ранок на пляжі. Після обіду за годинку їзди опиняємось у Князівстві Монако. Нічний переїзд  до Венеції.

День 13

Зранку прибуваємо в неймовірну Венецію. Нас чекає піша прогулянка вузенькими вуличками вздовж каналів та кам’яних мостів, відвідини базилік та монументальних палаців.

Кому ж більше до вподоби ніжитися на пляжі цілий день, чи вже бував у Венеції, матиме прекрасну нагоду навідатись у Лідо ді Єзоло лише за 30 км, для цього слід сісти на будь який катер чи теплохід. Це курортне містечко омите Лігурійським морем приємно здивує своїми чистими просторими пляжами (протяжність яких 15 км).

Під вечір збір групи та нічний переїзд до України

День 14

Повернення до Львова пізно ввечері Точний час залежатиме від швидкості проходження кордону. 

Реєстрація до 28 травня включно. Після 28 травня лише за наявності шенгенської візи та вільних місць. 

Бронювання місця: прізвище, ім’я як у закордонному паспорті (англійською та українською), дата народження, серія і номер закордонного паспорта. Також місце прописки, ідентифікаційний номер, номер телефону та особистий мейл + 100 євро завдатку.

Увага! У разі відмови учасника/-ці в участі в мандрівці, завдаток не повертається, адже його потрачено на оплату готелів та автобуса. Проте завжди можна знайти когось на своє місце.

Контакти:

096 95 91 859

vohnielma@gmail.com


Деталі та оновлення:

facebook.com/ElmosFire

vohni.com.ua

Мандрівничий осередок залишає за собою право вносити зміни у маршруті на рівноцінні.

Пожертва

235 євро і 200 грн

У вартість входить

 

 • переїзд автобусом,

 • проживання у готелі в Ніцці зі сніданком,

 • супровід керівника та духівника групи,

 • медичне страхування,

 • французька віза на час перебування в Тезе,

 • переправа до Венеції на катері

 

У вартість не входить
 • внесок Тезе, у який входить 7 днів проживання в Тезе із трьохразовим харчуванням. Молодь до 30 років – 42 євро, старші 30 років – 70 євро.

 • екскурсії згідно маршруту (за бажанням).

 • переїзд до візового центру для здачі відбитків пальців.

 • громадський транспорт у містах, які відвідаємо, харчування не в готелях та приватні витрати

Якщо обіцяний безвіз не ввійде в дію, то нам потрібно буде отримати французькі візи для поїздки до Тезе.

Для неї потрібно:

 1. Закордонний паспорт
 2. Ксерокопії всіх заповнених сторінок діючого закордонного паспорту (копії робимо по 4 розвороти на одному аркуші А4 формату + 1 копію першого розвороту паспорта – додатково)
 3. Ксерокопії всіх заповнених сторінок попереднього закордонного паспорту (при наявності).

Якщо у вас 2 паспорти, то подаєте обидва

 1. Копії всіх заповнених сторінок внутрішнього (українського) паспорту (копії робимо по 4 розвороти на одному аркуші А4 формату)
 2. Копія свідоцтва про шлюб або про розлучення (для сімейних або розлучених);
 3. Копія ідентифікаційного коду .
 4. Довідка з місця навчання або роботи (на фірмовому бланку із зазначенням посади, середньомісячної заробітної плати, строків перебування та з гарантією повернення в Україну), з перекладом.
 5.  Підтвердження платоспроможності: довідки про прибутки в Україні (баланс банківського рахунку, рух коштів на рахунку не менше ніж за останні півроку – довідку з банку не потрібно перекладати; наявність нерухомого майна, цінні папери і т.п.). Для неповнолітніх - довідки батьків.
 6. Два однакових фото не більше ніж місячної давності: на світлому фоні, розмір 3,5х4,5 см, 70% фото повинне займати обличчя, його довжина повинна складати від 3,2 – 3,6 см. Тобто тільки лице по шию з невеликим шматочком одягу. Фото повинні бути дуже чіткими (прохання не приносити продукцію полароїд на рифленому папері) і лише вказаних параметрів. Інакше посольство із технічних причин відмовиться прийняти весь пакет документів. Не фотографуватися в майках на бретелях і глибоких декольте, а також з яскравим макіяжем. Перш ніж здавати документи для поїздки, будь ласка, власноручно виріжте фото і перевірте вказаний розмір, всі фото просимо підписати вашим прізвищем та іменем.

 

Фото не може повторювати жодне із використаних раніше у національному чи закордонному паспортах.

 1. Заповнена анкета (зразок пришлемо коли буде запрошення від Тезе)
 2. Додатково можна подати:
  Ксерокопію свідоцтва права власності на нерухомість – квартира, будинок, дача, - може бути на Вас або Ваших найближчих родичів – тато, мама, брат, сестра, дідо, баба.

Ксерокопію техпаспорта на машину і прав водія.

Ксерокопію прав власності на земельні ділянку, гараж, або комерційну нерухомість.

Дослівний переклад усіх довідок на англійську або французьку мову робимо самостійно, завіряти у нотаріуса не потрібно.

Якщо ви не впевнені, що саме подавати, то просимо ще раз перечитати тут (доповнено)

 

Працюючі:

 • довідка з місця праці на фірмовому бланку з контактними даними організації, з зазначенням посади, стажу праці та розміру заробітної плати за місяць;
 • якщо є - свідоцтво про право власності на нерухоме майно або ксерокопія будинкової книги;
 • можна баланс банківського рахунку (може бути: депозитний, кредитний, картковий та інші рахунки або копія Кредитної Картки разом із чеком з банкомата, на якому вказаний баланс на рахунку; або підтвердження проведення валютно-обмінної операції гривня-євро. – але це якщо є що показувати.

 

Приватні підприємці:

 • копія реєстрації підприємства місцевими органами влади;
 • довідка про доходи за останні 6 місяців (ксерокопія податкової декларації);
 • копія податкової декларації;

 

 • якщо є - свідоцтво про право власності на нерухоме майно або ксерокопія будинкової книги;
 • бажано баланс банківського рахунку на суму десь 400 євро (може бути: депозитний, кредитний, картковий та інші рахунки або копія Кредитної Картки разом із чеком з банкомата, на якому вказаний баланс на рахунку; або підтвердження проведення валютно-обмінної операції гривня-євро.

 

Для студентів

 • Довідка з місця навчання для Посольства Франції в Україні. Обов’язково вказати дату зарахування до навчального закладу.  На бланку обов'язково повинна бути вказана адреса і телефон деканату навчального закладу.
 • Ксерокопія студентського квитка.
 • Спонсорство від одного з батьків та довідка про доходи та довідка з банку.
 • довідка з бухгалтерії про стипендію (якщо є);

+

Або (і дуже бажано) – спонсорський лист когось із родини +

 • довідка з роботи одного з батьків;
 • ксерокопія укр. паспортів батьків;
 • копія свідоцтва про народження (якщо неповнолітні);
 • ·         свідоцтво про право власності на нерухоме майно або ксерокопія будинкової книги одного з батьків;
 • баланс банківського рахунку на суму 400 євро (може бути: депозитний, кредитний, картковий та інші рахунки або копія Кредитної Картки разом із чеком з банкомата, на якому вказаний баланс на рахунку; або підтвердження проведення валютно-обмінної операції гривня-євро одного з батьків.

 

 

Для неповнолітніх

 • Копії свідоцтва про народження (для неповнолітніх).
 • ксерокопія укр. паспортів батьків
 • копія свідоцтва про народження (якщо неповнолітні);
 • ·         свідоцтво про право власності на нерухоме майно або ксерокопія будинкової книги одного з батьків;
 • баланс банківського рахунку на суму 400 євро (може бути: депозитний, кредитний, картковий та інші рахунки або копія Кредитної Картки разом із чеком з банкомата, на якому вказаний баланс на рахунку; або підтвердження проведення валютно-обмінної операції гривня-євро одного з батьків.
 • Оригінал та копія нотаріально завіреного дозволу батьків з передачею відповідальності за дитину, із зазначенням мети та строків поїздки (для неповнолітніх), з перекладом. У випадку, коли отримання згоди є неможливим –  необхідно подати документ, який пояснює причину відсутності згоди (напр. довідка матері-одиночки або інший документ);
 • довідка з роботи одного з батьків;
 • свідоцтво про право власності на нерухоме майно або ксерокопія будинкової книги одного з батьків;

 

Для непрацюючих

 • Довідку про стан рахунку з банку про депозити/рахунки хоча б на 500 євро;
 • Пояснювальну записку, що ви працюєте фрілансером і заробляєте гроші
 • Або спонсорський лист (написана від руки заява про фінансування (без завірення в нотаріуса), що за вашу поїздку платить хтось із родичів (деталі спонсорства дивіться вище).
 • довідка з роботи когось з родичів + ксерокопія укр. паспортів особи, яка дає таку довідку;

Безробітні, ОБОВ'ЯЗКОВО "від руки" пишете на форматі А4 заяву/ повідомлення, в якій пояснюєте своє фінансове становище (наприклад, що працюєте неофіційно (фрілансуєте) і маєте неофіційні доходи, маєте нерухомість і рухоме майно у власності - відповідні документи докладаєте). Або/і показуєте свою укоріненість в Україні через сімейні відносини: довідка про склад сім’ї + спонсорство від чоловіка/дружини/батьків/інших родичів.

Це також стосується і людей з низькими доходами. Краще за все, звісно, довідка з банку. Допоможе ще написання спонсорського листа когось з родичів.

Не забувайте про переклади всього на англійську чи французьку!!

 

Всі заявники за власним бажанням можуть подавати будь-які інші документи, які підтверджують їх укорінення в Україні, наприклад:

 • свідоцтво про право власності на нерухомість,
 • наявність рухомого майна,
 • сімейні відносини (свідоцтво про шлюб, свідоцтво про народження дитини).

 

Засвідченням прибутків в Україні може бути:

 • Свідоцтво про право власності на нерухоме майно;
 • Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;
 • Довідка з банку про наявність рахунку із зазначенням у довідці суми на цьому рахунку (можна в гривнях);
 • Довідка з банку про наявність депозитів із зазначенням їх суми;
 • Копія кредитної картки (сторона з прізвищем та ім’ям заявника) разом із чеком з банкомата, на якому вказаний баланс рахунку;
 • Підтвердження проведення валютно-обмінної операції гривня-євро, гривня-долар;

Також можливо доєднатися до поїздки в серпні (9-24.08) за маршрутом
Львів-Берлін-Париж (2 дні)-Діжон-Тезе (7 днів)-Ліон-Канни-Ніцца-Монако-Венеція
Пожертва: 285 євро + 200 грн